Sepetiniz Boş
Toplam Tutar:
{{sepet.tutar.tutar | currency : '₺'}}
Kargo Tutarı:
{{sepet.tutar.kargo | currency : '₺'}}
Toplam Kdv:
{{sepet.tutar.tutarkdv | currency : '₺'}}
Ödenecek Toplam Tutar:
{{sepet.tutar.tutartoplam | currency : '₺'}}
{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Hakkımızda

2008 yılından beri ülkemizin bambucusu olarak bilinen ilk firmasıyız Türkiye’de bambu çubuklarının kesiminden - buhar tanklarında ıslahına varıncaya kadar tüm işlemleri kendi imalathanemizde yapan ilk ve tek kuruluşuz.

Ülkemizde ilk olarak bambu çubukları ıslahına ve mobilya üretimine Rize'ye 1 saat uzaklıktaki Gürcistan sınırında açmış olduğumuz atölyemizde başladık Ülkemize  günübirlik Gürcistan’dan gelip dönen tecrübeli  Malezyalı ve Gürcü ustalarımızla bambu ürünler i imalatını yaparken bir taraftan da bambu çubuklarını ülkemizde tanıtmaya Çalışıyoruz.


Amacimiz : ülkemizde bambu bitkisini,deneyimli ustalarimiz esliginde hem mimari  kullanim alanlarinda ve hem de dekarasyon alanında yaygınlaştırmak.. 

Yüksek kalitede bambu ağaçlarını,halkimiza sunma adina; bambularımızın, yaşına -cinsine-ve hasat zamanına dikkat ederek, deneyimli ustalarimiz eşliğinde tarladan bizzat hasadini yapiyoruz.         
 

Ve de ayrica Bambularimizin ömrünü artırmak icin kimyasal çözelti havuzlarinda bekleterek, mantar ve böceklerden koruyarak dayanıklık ömrünü 30-40 yıla kadar artırıyoruz. 

Bambuların çoğu, biyolojik parçalayıcı organizmalara karşı düşük bir dirence sahiptir ve özel bambu koruma tekniklerine ihtiyaç duyar. Dayanıklılığını arttırdığı icin,geniş bir kısım  tedavi yöntemleri uyguluyoruz.

 

Atölyemizde :

Bambu evler-bambu barlar-bambu bahçe grupları ve çok değişik dekoratif  ürünler

İmalatı yapıyoruz..


Bilgi Talep Formu

*
 
*

*
 
*
*
*
*